Лікування Діагноста Профілактика захворювань

Ветеринар Дмитро Ушаков

Всі ми, заводячи вихованця, бажаємо, що б він зростав здоровим, і всі знегоди обходили його стороною.

Але трапляється, що допомога ветеринара необхідна, інколи екстрено, інколи для профілактичних маніпуляцій, інколи потрібна просто рада.

Найбільш важливим аспектом завжди залишається точна постановка діагнозу і призначення адекватного лікування.

Поради ветеринара

0
років праці
0
пациентів
0
уколів

Клієнти про доктора

Ушаков – прекрасний фахівець, через те, що у нього ціни не бюджетні, пробували звертатися до інших. В результаті нас ледве не угробили тварину і друга, потім повернулися до Дмитра і він не лише вилікував тварину, але і виправляв те, що начудували “фахівці” доступніші за ціною.

Нашу сім’ю врятував від втрати улюбленця, коли інші залікували.

У нас була проблема з собакою, звернулися в Ушакову, відразу сказали, що безнадійно, зазвичай вети можуть тягнути тварин, отримуючи вигоду. Прийом в районі 500 грн., він один з самих кращих лікарок нашого міста, справляється з важкими захворюваннями, це доктор з хорошим співвідношенням ціна-якість.

Наш собаку він тягнув, коли його угробили в іншій клініці, іншому собаці робив складну операцію ( яку в інших клініках не роблять), два – хлопчика і дівчинку він сам стерилізував, вони навіть не відмітили, моєму другу врятував йорка від отруєння щурячою отрутою, можу продовжувати ще…Але сенс який? Він не просто так бере ті гроші, які бере. Лікарка завжди на зв’язку, розжовує все, пояснює, до тварин відноситься дбайливо, реаліст, не розводить, все по факту. Ми не олігархи, але те, що торкається здоров’я, то хіба можна економити, але це ж не щодня…У інших клініках ми теж були, нічого хорошого сказати не можу.

Есе на тему “Чому я вибрала саме цю ветеринарну клініку, а не іншу?” Як собакар з 25 літнім стажем, можу сказати, що мені доводилося звертатися до допомоги ветеринарів за ці роки не один раз. По суті ветлікар, це така ж лікарка, просто його пацієнти не можуть говорити. І тому робота ветеринара ще важча. Зараз ми говоримо про хорошого ветеринара. Мені повезло, я знайшла клініку дуже хорошого доктора, Дмитра Михайловича Ушакова. Чому я так вважаю? Для мене в будь-якій клініці важлива лише фігура лікарки. Людини що розуміє, все що він робить, людини того, що аналізує ситуацію. І що не маловажно, здатного пояснити це. Наявність апаратури, яка в повному об’ємі представлена в клініці доктора Ушакова. Чому я вибираю цю клініку? Тому що тут весь процес лікування відбувається чітко, що говорить про повний порядок в організації лікувальної справи. Пацієнти не чекають годинами, чистота ідеальна, лікарські препарати в повному об’ємі. Прагнення доктора до постійного вдосконалення в своїй професії – відвідини курсів, симпозіумів, читання наукових робіт, приносять свої позитивні результати і говорить нам, що ми маємо справу з творчою особою. Чому я вибираю цю клініку? Якщо двома словами, це розумний доктор з умілими руками і що особисто для мене дуже коштовно, порядна людина. Ось це я говорю своїм друзям, коли рекомендую клініку доктора Д.М.Ушакова.

Відгук написала Лілія Басина. 

Я завжди говорила, що людина, яка може врятувати тварину, вилікувати його, – БОГ!  Я упевнена, що таких людей Сам Всевишній перехрестив своєю рукою і благославіл на Порятунок Молодших! Дмитро Михайлович, Величезне Спаїбо за нове життя мого Ангела! У нашому випадку – це було диво! Масяня живий! Здоров’я Вашим рукам, Дмитро Михайлович! Якщо прибрати емоційну частину, то розповім про клініку факти:

1. Обстановка – заспокійлива, оскільки технічно оснащена високоточним устаткуванням з лабораторій урядового рівня, наповнена свіжим повітрям, прохолодою і чистота стерильна.

2. ЛІКАРКА!!! це Доктор Хаус, Геній, Віртуоз. Операцію провів, як сонату Бетховена виконав. Все організовано – робочий час і простір. У Доктора величезна пошана і розуміння до нас, господарям малечі. Не втомлюся щодня бажати Дмитру Михайловичеві і його сім’ї Здоров’я, Щастя і Благ!! 

Відгук написала Наталія Ковальчук.

Багато років тому звела доля мою маму з ветеринаром від Бога, Ушаковим Дмитром Михайловичем. І з тих пір з усіх питань, що стосується домашніх улюбленців, звертаємося лише до нього. Полгода назад він врятував нашу кішечку від раки молочної залози. Кілька місяців тому Мася отримав страшний діагноз – остеосаркома.За 3 тижні докторові удалося підібрати ліки, які привели до ремісії цієї страшної хвороби. Спасибі дивному докторові за порятунок моїх улюбленців. 

Рік тому нашій Бусі стало зовсім погано, після безконечного лікування і обстеження в інших клініках. Сидячи в черзі, в бесіді про собак, жінка дуже хвалила свого доктора і я попросила контакт. На першому прийомі Дмитро вивчив всю нашу мед.карту, завдовжки в 5 років, ми здали всі необхідні аналізи, прошлі всі обстеження. І виявилося що діагнози не всі вірні, ми не лікувалися а просто втратили багато часу. У 10 літньому віці Буся перенесла 2 операції, завдяки правильно поставленим діагнозам, ми отримуємо якісне лікування, і Намистинка живе повноцінним комфортним життям. Хочу сказати величезне спасибі Дмитру за його роботу, до кожної тварини у нього індивідуальний підхід, він вкладає душу в кожного свого пацієнта, з яким трепетом розповідає історії про них – це просто ветеринар від Бога.Кожен ранок пробуджуючись я обіймаю і цілу свій живий і здоровий собаку, а вона щасливо посміхається мені у відповідь. не передати словами як я вдячна Дмитру Ушакову що він зустрівся на нашій дорозі!!! Дмитро спасибі Вам за ваші знання, професіоналізм, чуйний підхід і щиру любов до тварин! Більше б таких лікарів.